RaceTab 3 by MileSplit                                  Registered to: Ken Roach, CHC

            '17 Spring Running Series - BJU Gville - 03/20/17 9:12:54 PM             
                       System.Data.DataRowView, Greenville, SC                       

                  1st-2nd Grade Boys 400 Meter                   
=================================================================
    Name                  Yr Team                      Time  Wind
-----------------------------------------------------------------
  1 Nehemiah Beasley      1- D5 Rebels               1:24.0   NWI
  2 John Parker Trizzino  1- D5 Rebels               1:28.0   NWI
  3 Mark Evans            1- Unattached              1:33.0   NWI
  4 Caleb Byce            1- New Covenant Cavalie    1:33.1   NWI
  5 Meece Mccall          1- Withoutlimits           1:37.0   NWI
  6 Jakob Hartley         1- D5 Rebels               1:39.0   NWI
  7 Amir Boyd             1- D5 Rebels               1:39.1   NWI
  8 Kayddin McDowell      1- D5 Rebels               1:42.0   NWI
  9 Henry Zgonc           1- Unattached              1:43.0   NWI
 10 Quenjri Jones         1- D5 Rebels               1:45.0   NWI
 11 Sawyer Ponce          1- D5 Rebels               1:50.0   NWI
 12 Jospeh Beherns        1- New Covenant Cavalie    1:51.0   NWI
 13 Blake Benson          1- D5 Rebels               1:52.0   NWI
 14 Gabriel Hill          1- D5 Rebels               1:52.1   NWI
 15 Landon Cudd           1- D5 Rebels               1:52.2   NWI
 16 Christopher Skelton   1- New Covenant Cavalie    1:54.0   NWI
 17 Daniel Tate           1- D5 Rebels               1:54.1   NWI
 18 Josiah Eavess         1- New Covenant Cavalie    1:55.0   NWI
 19 Chase McMahan         1- New Covenant Cavalie    2:03.0   NWI
 20 Justin Goralczyk      1- D5 Rebels               2:23.0   NWI
 20 Elijah Poore          1- New Covenant Cavalie    2:23.0   NWI
 22 Levi Rivenbark        1- New Covenant Cavalie    2:24.0   NWI
 23 Ayden Howard          1- New Covenant Cavalie    2:27.0   NWI
 24 Matthew Price         1- D5 Rebels               2:56.0   NWI

                  1st-2nd Grade Girls 400 Meter                  
=================================================================
    Name                  Yr Team                      Time  Wind
-----------------------------------------------------------------
  1 Savannah Beherns      1- New Covenant Cavalie    1:42.0   NWI
  2 Mayci Davis           1- D5 Rebels               1:44.0   NWI
  3 Emie Wright           1- New Covenant Cavalie    1:46.0   NWI
  4 Meredith Milford      1- New Covenant Cavalie    1:48.0   NWI
  5 Myleigh McDowell      1- D5 Rebels               1:48.1   NWI
  6 Leah Seppala          1- D5 Rebels               1:51.0   NWI
  7 Emerson Canney        1- New Covenant Cavalie    1:52.0   NWI
  8 Linlee Keese          1- New Covenant Cavalie    1:54.0   NWI
  9 Henley Metts          1- D5 Rebels               1:57.0   NWI
 10 Dee Jachens           1- New Covenant Cavalie    1:58.0   NWI
 11 Annabelle Marsh       1- D5 Rebels               2:04.0   NWI
 12 Delaney Ponce         1- D5 Rebels               2:06.0   NWI
 13 Rowyn Johnson         1- New Covenant Cavalie    2:10.0   NWI

                  3th-4th Grade Boys 400 Meter                   
=================================================================
    Name                  Yr Team                      Time  Wind
-----------------------------------------------------------------
  1 Kayllin McDowell      3- D5 Rebels              1:16.00   NWI
  2 Nick Caputo           5- Withoutlimits          1:17.00   NWI
  3 Austin Oman           3- D5 Rebels              1:23.00   NWI
  4 Tyndle Antley         3- Unattached             1:24.00   NWI
  5 Joshua Sareault       3- D5 Rebels              1:25.00   NWI
  6 Ben Birch             5- Withoutlimits          1:27.00   NWI
  7 Caden Whiterner       3- D5 Rebels              1:30.00   NWI
  8 Garvin Varner         3- D5 Rebels              1:33.00   NWI
  9 Daryeus Beasley       3- D5 Rebels              1:34.00   NWI
 10 Nahzir Scott          3- Electric City Youth    1:43.00   NWI
 11 Owen Hopkins          3- New Covenant Cavalie   1:44.00   NWI
 12 Luke Stephens         3- Electric City Youth    1:53.00   NWI
 13 Aiden Holdsworth      3- Withoutlimits          1:58.00   NWI

                  3th-4th Grade Girls 400 Meter                  
=================================================================
    Name                  Yr Team                      Time  Wind
-----------------------------------------------------------------
  1 Presley Waldrep       3- D5 Rebels              1:28.00   NWI
  2 Abby Oman             3- D5 Rebels              1:32.00   NWI
  3 Melissa Gibson        3- D5 Rebels              1:35.00   NWI
  4 Miriam Onofre         3- D5 Rebels              1:42.00   NWI
  5 Delilah Doster        3- New Covenant Cavalie   1:44.00   NWI
  6 Isabella Scoggins     3- Unattached             1:47.00   NWI
  6 Morgan Weatherman     3- D5 Rebels              1:47.00   NWI
  8 Marlena Leidy         3- Unattached             1:48.00   NWI
  9 Kate Moore            3- New Covenant Cavalie   1:53.00   NWI
 10 JoJo Croxton          4- Electric City Youth    1:54.00   NWI
 11 Cadence Nelson        3- New Covenant Cavalie   1:55.00   NWI
 12 Charis Nelson         3- New Covenant Cavalie   1:58.00   NWI
 13 Addison Canney        3- New Covenant Cavalie   1:59.00   NWI
 14 Alyssa Webb           3- New Covenant Cavalie   2:00.00   NWI
 15 Anna Grace Jachens    3- New Covenant Cavalie   2:01.00   NWI
 16 Stella Zgonc          3- Unattached             2:10.00   NWI
 17 Lanee Jones           3- Electric City Youth    2:35.00   NWI

                  5th-6th Grade Boys 400 Meter                   
=================================================================
    Name                  Yr Team                      Time  Wind
-----------------------------------------------------------------
  1 Cameron Jackson       5- D5 Rebels              1:09.00   NWI
  2 Devin Council         5- Withoutlimits          1:17.00   NWI
  3 Zenai Davis           5- D5 Rebels              1:21.00   NWI
  4 Alvin Lewis, Jr       5- D5 Rebels              1:22.00   NWI
  5 Hayden Weatherman     5- D5 Rebels              1:26.00   NWI
  6 Khidhar Hall          5- Electric City Youth    1:35.00   NWI
  7 Dallas Pertuis        5- Withoutlimits          1:36.00   NWI
  8 Liam Hopkins          5- New Covenant Cavalie   1:40.00   NWI
  9 Charlie Bell          5- Withoutlimits          1:42.00   NWI
 10 Levi Preston          5- D5 Rebels              1:44.00   NWI

                  5th-6th Grade Girls 400 Meter                  
=================================================================
    Name                  Yr Team                      Time  Wind
-----------------------------------------------------------------
  1 Lean Simmons          5- D5 Rebels              1:15.00   NWI
  2 Nora Warren           5- D5 Rebels              1:17.00   NWI
  3 Sage Bowen            5- D5 Rebels              1:21.00   NWI
  4 Lillian Clark         5- Withoutlimits          1:30.00   NWI
  5 Bailey Taunton        5- D5 Rebels              1:30.10   NWI
  6 Byrce Graham          5- D5 Rebels              1:32.00   NWI
  7 Krishona Foster       5- D5 Rebels              1:32.10   NWI
  8 Hannah Hollifield     5- D5 Rebels              1:33.00   NWI
  9 Evie Frank            5- Withoutlimits          1:35.00   NWI
 10 Brianna Smith         5- D5 Rebels              1:36.00   NWI
 11 LaNiya Johnson        5- D5 Rebels              1:36.10   NWI
 12 Emma Otto             5- D5 Rebels              1:41.00   NWI
 13 Lilly Preston         5- D5 Rebels              1:41.10   NWI
 14 Sarah Givens          5- Withoutlimits          1:58.00   NWI

                  1st-2nd Grade Boys 800 Meter                   
=================================================================
    Name                  Yr Team                      Time  Wind
-----------------------------------------------------------------
  1 Nehemiah Beasley      1- D5 Rebels               3:12.0   NWI
  2 John Parker Trizzino  1- D5 Rebels               3:19.0   NWI
  3 Meece Mccall          1- Withoutlimits           3:31.0   NWI
  4 Mark Evans            1- Unattached              3:36.0   NWI
  5 Jakob Hartley         1- D5 Rebels               3:39.0   NWI
  6 Owen DuBose           1- Withoutlimits           3:41.0   NWI
  7 Landon Cudd           1- D5 Rebels               3:50.0   NWI
  8 Chase McMahan         1- New Covenant Cavalie    3:50.1   NWI
  9 Henry Zgonc           1- Unattached              3:56.0   NWI
 10 Christopher Skelton   1- New Covenant Cavalie    4:04.0   NWI
 11 Caleb Byce            1- New Covenant Cavalie    4:04.1   NWI
 12 Quenjri Jones         1- D5 Rebels               4:08.0   NWI
 13 Amir Boyd             1- D5 Rebels               4:09.0   NWI
 14 Sawyer Ponce          1- D5 Rebels               4:14.0   NWI
 15 Josiah Eavess         1- New Covenant Cavalie    4:18.0   NWI
 16 Jospeh Beherns        1- New Covenant Cavalie    4:19.0   NWI

                  1st-2nd Grade Girls 800 Meter                  
=================================================================
    Name                  Yr Team                      Time  Wind
-----------------------------------------------------------------
  1 Keira Hernandez       1- D5 Rebels               3:26.0   NWI
  2 Griffin Metts         1- D5 Rebels               3:34.0   NWI
  3 Myleigh McDowell      1- D5 Rebels               4:04.0   NWI
  4 Meredith Milford      1- New Covenant Cavalie    4:09.0   NWI
  5 Henley Metts          1- D5 Rebels               4:13.0   NWI
  6 Emma Otto             5- D5 Rebels               4:14.0   NWI
  7 Delaney Ponce         1- D5 Rebels               4:26.0   NWI

                  3rd-4th Grade Boys 800 Meter                   
=================================================================
    Name                  Yr Team                      Time  Wind
-----------------------------------------------------------------
  1 Lincoln Council       3- Withoutlimits           2:58.0   NWI
  2 Nick Caputo           5- Withoutlimits           3:05.0   NWI
  3 Tyndle Antley         3- Unattached              3:17.0   NWI
  4 Joshua Sareault       3- D5 Rebels               3:19.0   NWI
  5 Austin Oman           3- D5 Rebels               3:20.0   NWI
  6 Ben Birch             5- Withoutlimits           3:39.0   NWI
  7 Garvin Varner         3- D5 Rebels               3:44.0   NWI
  8 Caden Whiterner       3- D5 Rebels               3:47.0   NWI
  9 Nahzir Scott          3- Electric City Youth     3:48.0   NWI
 10 Luke Stephens         3- Electric City Youth     4:29.0   NWI
 11 Aiden Holdsworth      3- Withoutlimits           4:29.1   NWI

                  3rd-4th Grade Girls 800 Meter                  
=================================================================
    Name                  Yr Team                      Time  Wind
-----------------------------------------------------------------
  1 Abby Oman             3- D5 Rebels               3:26.0   NWI
  2 Isabella Scoggins     3- Unattached              3:45.0   NWI
  3 Morgan Weatherman     3- D5 Rebels               3:50.0   NWI
  4 Delilah Doster        3- New Covenant Cavalie    4:10.0   NWI
  5 Anna Grace Jachens    3- New Covenant Cavalie    4:10.1   NWI
  6 Kate Moore            3- New Covenant Cavalie    4:10.2   NWI
  7 JoJo Croxton          4- Electric City Youth     4:15.0   NWI
  8 Addison Canney        3- New Covenant Cavalie    4:24.0   NWI

                  5th-6th Grade Boys 800 Meter                   
=================================================================
    Name                  Yr Team                      Time  Wind
-----------------------------------------------------------------
  1 Devin Council         5- Withoutlimits           2:55.0   NWI
  2 Alvin Lewis, Jr       5- D5 Rebels               3:06.0   NWI
  3 Griffin Hopper        5- Electric City Youth     3:24.0   NWI
  4 Dallas Pertuis        5- Withoutlimits           3:26.0   NWI
  5 Hayden Weatherman     5- D5 Rebels               3:30.0   NWI
  6 Khidhar Hall          5- Electric City Youth     3:46.0   NWI
  7 Charlie Bell          5- Withoutlimits           3:49.0   NWI
  8 Liam Hopkins          5- New Covenant Cavalie    3:54.0   NWI

                  5th-6th Grade Girls 800 Meter                  
=================================================================
    Name                  Yr Team                      Time  Wind
-----------------------------------------------------------------
  1 Sage Bowen            5- D5 Rebels               3:07.0   NWI
  2 Kennedy Roush         5- Withoutlimits           3:11.0   NWI
  3 Zenubu Felder         5- Withoutlimits           3:12.0   NWI
  4 Arden Gray            5- Withoutlimits           3:15.0   NWI
  5 Reagan Cooke          5- Withoutlimits           3:16.0   NWI
  6 Krishona Foster       5- D5 Rebels               3:18.0   NWI
  7 Bella Jordan          5- New Covenant Cavalie    3:32.0   NWI
  7 Hannah Hollifield     5- D5 Rebels               3:32.0   NWI
  9 Evie Frank            5- Withoutlimits           3:36.0   NWI
 10 Lillian Clark         5- Withoutlimits           3:38.0   NWI

                    3rd-4th Grade Boys 1 Mile                    
=================================================================
    Name                  Yr Team                      Time  Wind
-----------------------------------------------------------------
  1 Lincoln Council       3- Withoutlimits           6:33.0   NWI
  2 Kayllin McDowell      3- D5 Rebels               6:59.0   NWI
  3 Tyndle Antley         3- Unattached              7:29.0   NWI
  4 Joshua Sareault       3- D5 Rebels               7:40.0   NWI

                   3rd-4th Grade Girls 1 Mile                    
=================================================================
    Name                  Yr Team                      Time  Wind
-----------------------------------------------------------------
  1 Isabella Scoggins     3- Unattached              8:23.0   NWI

                    5th-6th Grade Boys 1 Mile                    
=================================================================
    Name                  Yr Team                      Time  Wind
-----------------------------------------------------------------
  1 Devin Council         5- Withoutlimits           6:24.0   NWI
  2 Steffan Leidy         5- Unattached              7:09.0   NWI
  3 Griffin Hopper        5- Electric City Youth     7:09.1   NWI
  4 Nick Caputo           5- Withoutlimits           7:14.0   NWI

                   5th-6th Grade Girls 1 Mile                    
=================================================================
    Name                  Yr Team                      Time  Wind
-----------------------------------------------------------------
  1 Kennedy Roush         5- Withoutlimits           6:53.0   NWI
  2 Zenubu Felder         5- Withoutlimits           7:05.0   NWI
  3 Reagan Cooke          5- Withoutlimits           7:06.0   NWI
  4 Arden Gray            5- Withoutlimits           7:07.0   NWI
  5 Bailey Taunton        5- D5 Rebels               7:18.0   NWI
  6 Sage Bowen            5- D5 Rebels               7:45.0   NWI
  7 Nora Warren           5- D5 Rebels               9:08.0   NWI

                   Upper Grade 800m Run                    
===========================================================
    Name                  Yr Team                      Time
-----------------------------------------------------------
  1 Evan Shealy            8 Withoutlimits          2:45.00
  2 Silas Means            7 Withoutlimits          3:05.00
  3 Saniyah Lee            7 Withoutlimits          3:21.00

                   Upper Grade 400m Run                    
===========================================================
    Name                  Yr Team                      Time
-----------------------------------------------------------
  1 Evan Shealy            8 Withoutlimits          1:09.00
  2 Saniyah Lee            7 Withoutlimits          1:32.00

                  1st-2nd Grade Boys 1 Mile Run                  
=================================================================
    Name                  Yr Team                      Time  Wind
-----------------------------------------------------------------
  1 Nehemiah Beasley      1- D5 Rebels              7:54.00   NWI
  2 Mark Evans            1- Unattached             8:32.00   NWI
  3 Landon Cudd           1- D5 Rebels              8:39.00   NWI

                 1st-2nd Grade Girls 1 Mile Run                  
=================================================================
    Name                  Yr Team                      Time  Wind
-----------------------------------------------------------------
  1 Keira Hernandez       1- D5 Rebels              7:22.00   NWI
  2 Griffin Metts         1- D5 Rebels              8:29.00   NWI
  3 Annabelle Marsh       1- D5 Rebels              8:55.00   NWI
  4 Myleigh McDowell      1- D5 Rebels              9:52.00   NWI

                  Upper Grade 1 Mile Run                   
===========================================================
    Name                  Yr Team                      Time
-----------------------------------------------------------
  1 Evan Shealy            8 Withoutlimits          6:16.00
  2 Silas Means            7 Withoutlimits          7:00.00