RaceTab 3 by MileSplit                                  Registered to: Ken Roach, CHC

            '17 Spring Running Series - BJU Gville - 03/27/17 9:12:54 PM             
                       System.Data.DataRowView, Greenville, SC                       

                  1st-2nd Grade Boys 400 Meter                   
=================================================================
    Name                  Yr Team                      Time  Wind
-----------------------------------------------------------------
  1 Nehemiah Beasley      1- D5 Rebels               1:28.0   NWI
  2 Griffin Metts         1- D5 Rebels               1:34.0   NWI
  3 Jakob Hartley         1- D5 Rebels               1:34.1   NWI
  4 John Parker Trizzino  1- D5 Rebels               1:34.2   NWI
  5 Amir Boyd             1- D5 Rebels               1:38.0   NWI
  6 Kayddin McDowell      1- D5 Rebels               1:42.0   NWI
  7 Quenjri Jones         1- D5 Rebels               1:42.1   NWI
  8 Jospeh Beherns        1- New Covenant Cavalie    1:47.0   NWI
  9 Landon Cudd           1- D5 Rebels               1:47.1   NWI
 10 Christopher Skelton   1- New Covenant Cavalie    1:51.0   NWI
 11 Daniel Tate           1- D5 Rebels               1:54.0   NWI
 12 Gabriel Hill          1- D5 Rebels               1:57.0   NWI
 13 Caleb Byce            1- New Covenant Cavalie    1:59.0   NWI
 14 Braydon Smith         1- Bells Crossing          2:00.0   NWI
 15 Corbin Holdsworth     1- Withoutlimits           2:29.0   NWI
 16 Matthew Price         1- D5 Rebels               2:43.0   NWI
 17 Justin Goralczyk      1- D5 Rebels               2:43.1   NWI

                  1st-2nd Grade Girls 400 Meter                  
=================================================================
    Name                  Yr Team                      Time  Wind
-----------------------------------------------------------------
  1 Mayci Davis           1- D5 Rebels               1:44.0   NWI
  2 Henley Metts          1- D5 Rebels               1:47.0   NWI
  3 Myleigh McDowell      1- D5 Rebels               1:50.0   NWI
  4 Dee Jachens           1- New Covenant Cavalie    1:51.0   NWI
  5 Jane Myers            1- Unattached              1:52.0   NWI
  6 Leah Seppala          1- D5 Rebels               1:53.0   NWI
  7 Meredith Milford      1- New Covenant Cavalie    1:53.1   NWI
  8 Annabelle Marsh       1- D5 Rebels               1:55.0   NWI
  9 Emie Wright           1- New Covenant Cavalie    2:00.0   NWI
 10 Adelynn Hanks         1- New Covenant Cavalie    2:02.0   NWI
 11 Emerson Canney        1- New Covenant Cavalie    2:02.1   NWI
 12 Reese Rosinfeld       1- Unattached              2:05.0   NWI
 13 Savannah Beherns      1- New Covenant Cavalie    2:05.1   NWI
 14 Rowyn Johnson         1- New Covenant Cavalie    2:09.0   NWI

                  3th-4th Grade Boys 400 Meter                   
=================================================================
    Name                  Yr Team                      Time  Wind
-----------------------------------------------------------------
  1 Kayllin McDowell      3- D5 Rebels              1:17.00   NWI
  2 Austin Oman           3- D5 Rebels              1:25.00   NWI
  3 Ryan Ellis            3- Electric City Youth    1:27.00   NWI
  4 Zane George           3- Unattached             1:29.00   NWI
  5 Caden Whiterner       3- D5 Rebels              1:31.00   NWI
  6 Garvin Varner         3- D5 Rebels              1:31.10   NWI
  7 Kenan George          3- Unattached             1:32.00   NWI
  8 Joshua Sareault       3- D5 Rebels              1:41.00   NWI
  9 Daryeus Beasley       3- D5 Rebels              1:47.00   NWI
 10 Amari Smith           3- D5 Rebels              1:49.00   NWI
 11 Luke Stephens         3- Electric City Youth    1:57.00   NWI
 12 Nahzir Scott          3- Electric City Youth    2:00.00   NWI
 13 Jospeh Ghany          3- New Covenant Cavalie   2:03.00   NWI
 14 Aiden Holdsworth      3- Withoutlimits          2:13.00   NWI
 15 RJ Sadler             1- Withoutlimits          2:14.00   NWI
 16 Tristan Grant         3- Unattached             2:16.00   NWI
 17 Owen Hopkins          3- New Covenant Cavalie   2:30.00   NWI

                  3th-4th Grade Girls 400 Meter                  
=================================================================
    Name                  Yr Team                      Time  Wind
-----------------------------------------------------------------
  1 Siena Amos            30 Unattached             1:17.00   NWI
  2 Kate Myers            3- Unattached             1:26.00   NWI
  3 Presley Waldrep       3- D5 Rebels              1:30.00   NWI
  4 Melissa Gibson        3- D5 Rebels              1:35.00   NWI
  5 Abby Oman             3- D5 Rebels              1:37.00   NWI
  6 Isabella Scoggins     3- Unattached             1:40.00   NWI
  7 Morgan Weatherman     3- D5 Rebels              1:42.00   NWI
  8 Miriam Onofre         3- D5 Rebels              1:46.00   NWI
  9 JoJo Croxton          4- Electric City Youth    1:50.00   NWI
 10 Lea Tidball           3- D5 Rebels              1:58.00   NWI
 11 Addison Canney        3- New Covenant Cavalie   2:10.00   NWI
 12 Anna Grace Jachens    3- New Covenant Cavalie   2:11.00   NWI
 13 Cadence Nelson        3- New Covenant Cavalie   2:15.00   NWI
 14 Lanee Jones           3- Electric City Youth    2:18.00   NWI
 15 Charis Nelson         3- New Covenant Cavalie   2:22.00   NWI

                  5th-6th Grade Boys 400 Meter                   
=================================================================
    Name                  Yr Team                      Time  Wind
-----------------------------------------------------------------
  1 Rashard Wright        5- D5 Rebels              1:14.00   NWI
  2 Cameron Jackson       5- D5 Rebels              1:14.10   NWI
  3 Logan Kitchens        5- D5 Rebels              1:22.00   NWI
  4 Alvin Lewis, Jr       5- D5 Rebels              1:22.10   NWI
  5 Zenai Davis           5- D5 Rebels              1:23.00   NWI
  6 Gideon George         5- Unattached             1:27.00   NWI
  7 Hayden Weatherman     5- D5 Rebels              1:28.00   NWI
  8 Khidhar Hall          5- Electric City Youth    1:31.00   NWI
  9 Levi Preston          5- D5 Rebels              1:42.00   NWI
 10 Ben Birch             5- Withoutlimits          1:43.00   NWI
 11 Liam Hopkins          5- New Covenant Cavalie   1:49.00   NWI
 12 Caleb Gurley          5- New Covenant Cavalie   1:58.00   NWI
 13 Charlie Bell          5- Withoutlimits          2:08.00   NWI

                  5th-6th Grade Girls 400 Meter                  
=================================================================
    Name                  Yr Team                      Time  Wind
-----------------------------------------------------------------
  1 Krishona Foster       5- D5 Rebels              1:18.00   NWI
  2 Nora Warren           5- D5 Rebels              1:19.00   NWI
  3 Hannah Hollifield     5- D5 Rebels              1:24.00   NWI
  4 Evie Frank            5- Withoutlimits          1:28.00   NWI
  5 Bailey Taunton        5- D5 Rebels              1:29.00   NWI
  6 Brianna Smith         5- D5 Rebels              1:29.10   NWI
  7 Lillian Clark         5- Withoutlimits          1:30.00   NWI
  8 LaNiya Johnson        5- D5 Rebels              1:35.00   NWI
  9 Emma Otto             5- D5 Rebels              1:38.00   NWI
 10 Sarah Givens          5- Withoutlimits          1:41.00   NWI
 11 Lilly Preston         5- D5 Rebels              1:45.00   NWI

                  1st-2nd Grade Boys 800 Meter                   
=================================================================
    Name                  Yr Team                      Time  Wind
-----------------------------------------------------------------
  1 Nehemiah Beasley      1- D5 Rebels               3:19.0   NWI
  2 John Parker Trizzino  1- D5 Rebels               3:24.0   NWI
  3 Kayddin McDowell      1- D5 Rebels               3:34.0   NWI
  4 Owen DuBose           1- Withoutlimits           3:37.0   NWI
  5 Jakob Hartley         1- D5 Rebels               3:47.0   NWI
  6 Christopher Skelton   1- New Covenant Cavalie    3:48.0   NWI
  7 Caleb Byce            1- New Covenant Cavalie    4:08.0   NWI
  8 Landon Cudd           1- D5 Rebels               4:15.0   NWI
  9 Braydon Smith         1- Bells Crossing          4:36.0   NWI
 10 RJ Sadler             1- Withoutlimits           4:43.0   NWI
 11 Corbin Holdsworth     1- Withoutlimits           4:53.0   NWI

                  1st-2nd Grade Girls 800 Meter                  
=================================================================
    Name                  Yr Team                      Time  Wind
-----------------------------------------------------------------
  1 Keira Hernandez       1- D5 Rebels               3:36.0   NWI
  2 Jane Myers            1- Unattached              3:56.0   NWI
  3 Meredith Milford      1- New Covenant Cavalie    3:58.0   NWI
  4 Henley Metts          1- D5 Rebels               4:01.0   NWI
  5 Myleigh McDowell      1- D5 Rebels               4:10.0   NWI
  6 Reese Rosinfeld       1- Unattached              4:15.0   NWI
  7 Savannah Beherns      1- New Covenant Cavalie    4:16.0   NWI
  8 Emie Wright           1- New Covenant Cavalie    4:21.0   NWI

                  3rd-4th Grade Boys 800 Meter                   
=================================================================
    Name                  Yr Team                      Time  Wind
-----------------------------------------------------------------
  1 Lincoln Council       3- Withoutlimits           2:58.0   NWI
  2 Nick Caputo           5- Withoutlimits           2:59.0   NWI
  3 Kayllin McDowell      3- D5 Rebels               3:01.0   NWI
  4 Zane George           3- Unattached              3:19.0   NWI
  5 Austin Oman           3- D5 Rebels               3:19.1   NWI
  6 Garvin Varner         3- D5 Rebels               3:25.0   NWI
  7 Caden Whiterner       3- D5 Rebels               3:26.0   NWI
  8 Joshua Sareault       3- D5 Rebels               3:26.1   NWI
  9 Kenan George          3- Unattached              3:30.0   NWI
 10 Ben Birch             5- Withoutlimits           3:35.0   NWI
 11 Amari Smith           3- D5 Rebels               3:51.0   NWI
 12 Nahzir Scott          3- Electric City Youth     4:03.0   NWI
 13 Luke Stephens         3- Electric City Youth     4:17.0   NWI
 14 Aiden Holdsworth      3- Withoutlimits           4:23.0   NWI
 15 Tristan Grant         3- Unattached              4:33.0   NWI

                  3rd-4th Grade Girls 800 Meter                  
=================================================================
    Name                  Yr Team                      Time  Wind
-----------------------------------------------------------------
  1 Abby Oman             3- D5 Rebels               3:33.0   NWI
  2 Isabella Scoggins     3- Unattached              3:43.0   NWI
  3 Morgan Weatherman     3- D5 Rebels               3:47.0   NWI
  4 Anna Grace Jachens    3- New Covenant Cavalie    4:40.0   NWI
  5 Cadence Nelson        3- New Covenant Cavalie    4:46.0   NWI
  6 Addison Canney        3- New Covenant Cavalie    5:02.0   NWI
  7 Charis Nelson         3- New Covenant Cavalie    5:03.0   NWI

                  5th-6th Grade Boys 800 Meter                   
=================================================================
    Name                  Yr Team                      Time  Wind
-----------------------------------------------------------------
  1 Devin Council         5- Withoutlimits           2:52.0   NWI
  2 Alvin Lewis, Jr       5- D5 Rebels               3:08.0   NWI
  3 Gideon George         5- Unattached              3:13.0   NWI
  4 Griffin Hopper        5- Electric City Youth     3:33.0   NWI
  5 Hayden Weatherman     5- D5 Rebels               3:33.1   NWI
  6 Khidhar Hall          5- Electric City Youth     3:35.0   NWI
  7 Liam Hopkins          5- New Covenant Cavalie    4:06.0   NWI
  8 Charlie Bell          5- Withoutlimits           4:10.0   NWI

                  5th-6th Grade Girls 800 Meter                  
=================================================================
    Name                  Yr Team                      Time  Wind
-----------------------------------------------------------------
  1 Sage Bowen            5- D5 Rebels               3:03.0   NWI
  2 Reagan Cooke          5- Withoutlimits           3:05.0   NWI
  3 Zenubu Felder         5- Withoutlimits           3:06.0   NWI
  4 Arden Gray            5- Withoutlimits           3:07.0   NWI
  5 Kennedy Roush         5- Withoutlimits           3:15.0   NWI
  6 Nora Warren           5- D5 Rebels               3:23.0   NWI
  7 Michelle Gray         5- Withoutlimits           3:32.0   NWI
  8 Lillian Clark         5- Withoutlimits           3:35.0   NWI
  9 Evie Frank            5- Withoutlimits           3:36.0   NWI
 10 Lilly Preston         5- D5 Rebels               3:45.0   NWI
 11 Sarah Givens          5- Withoutlimits           3:46.0   NWI

                  1st-2nd Grade Boys 1 Mile Run                  
=================================================================
    Name                  Yr Team                      Time  Wind
-----------------------------------------------------------------
  1 Griffin Metts         1- D5 Rebels              7:57.00   NWI
  2 Owen DuBose           1- Withoutlimits          8:12.00   NWI

                 1st-2nd Grade Girls 1 Mile Run                  
=================================================================
    Name                  Yr Team                      Time  Wind
-----------------------------------------------------------------
  1 Keira Hernandez       1- D5 Rebels              7:23.00   NWI
  2 Annabelle Marsh       1- D5 Rebels              9:10.00   NWI

                    3rd-4th Grade Boys 1 Mile                    
=================================================================
    Name                  Yr Team                      Time  Wind
-----------------------------------------------------------------
  1 Lincoln Council       3- Withoutlimits           6:31.0   NWI
  2 Kayllin McDowell      3- D5 Rebels               7:10.0   NWI
  3 Ryan Ellis            3- Electric City Youth     7:25.0   NWI
  4 Zane George           3- Unattached              7:46.0   NWI

                   3rd-4th Grade Girls 1 Mile                    
=================================================================
    Name                  Yr Team                      Time  Wind
-----------------------------------------------------------------
  1 Kate Myers            3- Unattached              6:58.0   NWI
  2 Bailey Taunton        5- D5 Rebels               7:06.0   NWI
  3 Siena Amos            30 Unattached              7:26.0   NWI

                    5th-6th Grade Boys 1 Mile                    
=================================================================
    Name                  Yr Team                      Time  Wind
-----------------------------------------------------------------
  1 Devin Council         5- Withoutlimits           6:13.0   NWI
  2 Nick Caputo           5- Withoutlimits           6:37.0   NWI
  3 Griffin Hopper        5- Electric City Youth     7:20.0   NWI
  4 Gideon George         5- Unattached              7:27.0   NWI

                   5th-6th Grade Girls 1 Mile                    
=================================================================
    Name                  Yr Team                      Time  Wind
-----------------------------------------------------------------
  1 Kennedy Roush         5- Withoutlimits           6:43.0   NWI
  2 Reagan Cooke          5- Withoutlimits           6:50.0   NWI
  3 Arden Gray            5- Withoutlimits           7:00.0   NWI
  4 Zenubu Felder         5- Withoutlimits           7:03.0   NWI
  5 Michelle Gray         5- Withoutlimits           7:48.0   NWI
  6 Sage Bowen            5- D5 Rebels               8:01.0   NWI

                   Upper Grade 800m Run                    
===========================================================
    Name                  Yr Team                      Time
-----------------------------------------------------------
  1 Evan Shealy            8 Withoutlimits          2:44.00
  2 Silas Means            7 Withoutlimits          3:04.00
  3 Saniyah Lee            7 Withoutlimits          3:26.00

                   Upper Grade 400m Run                    
===========================================================
    Name                  Yr Team                      Time
-----------------------------------------------------------
  1 Evan Shealy            8 Withoutlimits          1:09.00
  2 Saniyah Lee            7 Withoutlimits          1:32.00

                  Upper Grade 1 Mile Run                   
===========================================================
    Name                  Yr Team                      Time
-----------------------------------------------------------
  1 Evan Shealy            8 Withoutlimits          6:16.00
  2 Silas Means            7 Withoutlimits          7:00.00