RaceTab 3 by MileSplit                                  Registered to: Ken Roach, CHC

           '17 Spring Running Series #3 - BJU Gville - 04/10/17 9:12:54 PM           
                       System.Data.DataRowView, Greenville, SC                       

                  1st-2nd Grade Boys 400 Meter                   
=================================================================
    Name                  Yr Team                      Time  Wind
-----------------------------------------------------------------
  1 Christopher Skelton   1- New Covenant Cavalie    1:38.0   NWI
  2 Brooks Pfeiffer       1- Withoutlimits           1:41.0   NWI
  3 Caleb Byce            1- New Covenant Cavalie    1:44.0   NWI
  4 Levi Rivenbark        1- New Covenant Cavalie    1:56.0   NWI
  5 Addison Ramsbey       1- Withoutlimits           1:57.0   NWI
  6 Braydon Smith         1- Bells Crossing          2:10.0   NWI

                  1st-2nd Grade Girls 400 Meter                  
=================================================================
    Name                  Yr Team                      Time  Wind
-----------------------------------------------------------------
  1 Dee Jachens           1- New Covenant Cavalie    1:45.0   NWI
  2 Jane Myers            1- Unattached              1:46.0   NWI
  3 Reese Rosinfeld       1- Unattached              1:54.0   NWI

                  3th-4th Grade Boys 400 Meter                   
=================================================================
    Name                  Yr Team                      Time  Wind
-----------------------------------------------------------------
  1 Tyndle Antley         3- Unattached             1:26.00   NWI
  2 Eric Suarez           3- Unattached             1:29.00   NWI
  3 Zane George           3- Unattached             1:30.00   NWI
  4 Rylan Dancy           3- Unattached             1:38.00   NWI
  5 Ryan Ellis            3- Electric City Youth    1:39.00   NWI
  6 Nahzir Scott          3- Electric City Youth    1:57.00   NWI
  7 Luke Stephens         3- Electric City Youth    2:05.00   NWI

                  3th-4th Grade Girls 400 Meter                  
=================================================================
    Name                  Yr Team                      Time  Wind
-----------------------------------------------------------------
  1 Anna Grace Jachens    3- New Covenant Cavalie   1:44.00   NWI
  2 Kate Moore            3- New Covenant Cavalie   1:45.00   NWI
  3 JoJo Croxton          4- Electric City Youth    1:46.00   NWI
  4 Lanee Jones           3- Electric City Youth    2:44.00   NWI

                  5th-6th Grade Boys 400 Meter                   
=================================================================
    Name                  Yr Team                      Time  Wind
-----------------------------------------------------------------
  1 Khidhar Hall          5- Electric City Youth    1:39.00   NWI
  2 Caleb Gurley          5- New Covenant Cavalie   2:08.00   NWI

                  5th-6th Grade Girls 400 Meter                  
=================================================================
    Name                  Yr Team                      Time  Wind
-----------------------------------------------------------------
  1 #168 Unknown                                    1:25.00   NWI
  2 Kennedy Roush         5- Withoutlimits          1:26.00   NWI
  2 Reagan Cooke          5- Withoutlimits          1:26.00   NWI

                  1st-2nd Grade Boys 800 Meter                   
=================================================================
    Name                  Yr Team                      Time  Wind
-----------------------------------------------------------------
  1 Christopher Skelton   1- New Covenant Cavalie    3:48.0   NWI
  2 Caleb Byce            1- New Covenant Cavalie    3:53.0   NWI
  3 Addison Ramsbey       1- Withoutlimits           4:01.0   NWI
  4 Levi Rivenbark        1- New Covenant Cavalie    4:03.0   NWI

                  1st-2nd Grade Girls 800 Meter                  
=================================================================
    Name                  Yr Team                      Time  Wind
-----------------------------------------------------------------
  1 Jane Myers            1- Unattached              3:42.0   NWI
  2 Dee Jachens           1- New Covenant Cavalie    4:00.0   NWI
  3 Reese Rosinfeld       1- Unattached              4:14.0   NWI

                  3rd-4th Grade Boys 800 Meter                   
=================================================================
    Name                  Yr Team                      Time  Wind
-----------------------------------------------------------------
  1 Tyndle Antley         3- Unattached              3:12.0   NWI
  2 Eric Suarez           3- Unattached              3:19.0   NWI
  3 Nahzir Scott          3- Electric City Youth     3:23.0   NWI
  4 Rylan Dancy           3- Unattached              3:24.0   NWI
  5 Kenan George          3- Unattached              3:24.1   NWI
  6 Ryan Ellis            3- Electric City Youth     3:40.0   NWI
  7 Luke Stephens         3- Electric City Youth     4:04.0   NWI

                  3rd-4th Grade Girls 800 Meter                  
=================================================================
    Name                  Yr Team                      Time  Wind
-----------------------------------------------------------------
  1 Kate Moore            3- New Covenant Cavalie    4:01.0   NWI

                  5th-6th Grade Boys 800 Meter                   
=================================================================
    Name                  Yr Team                      Time  Wind
-----------------------------------------------------------------
  1 Khidhar Hall          5- Electric City Youth     3:36.0   NWI

                  5th-6th Grade Girls 800 Meter                  
=================================================================
    Name                  Yr Team                      Time  Wind
-----------------------------------------------------------------
  1 Kennedy Roush         5- Withoutlimits           3:13.0   NWI
  2 Reagan Cooke          5- Withoutlimits           3:14.0   NWI

                    3rd-4th Grade Boys 1 Mile                    
=================================================================
    Name                  Yr Team                      Time  Wind
-----------------------------------------------------------------
  1 Tyndle Antley         3- Unattached              7:16.0   NWI
  2 Zane George           3- Unattached              7:39.0   NWI
  3 Eric Suarez           3- Unattached              8:12.0   NWI
  3 Cody Seider           3- Withoutlimits           8:12.0   NWI

                   3rd-4th Grade Girls 1 Mile                    
=================================================================
    Name                  Yr Team                      Time  Wind
-----------------------------------------------------------------
  1 Kate Myers            3- Unattached              6:45.0   NWI

                    5th-6th Grade Boys 1 Mile                    
=================================================================
    Name                  Yr Team                      Time  Wind
-----------------------------------------------------------------
  1 Gideon George         5- Unattached              6:40.0   NWI

                   5th-6th Grade Girls 1 Mile                    
=================================================================
    Name                  Yr Team                      Time  Wind
-----------------------------------------------------------------
  1 Reagan Cooke          5- Withoutlimits           7:16.0   NWI

                   Upper Grade 800m Run                    
===========================================================
    Name                  Yr Team                      Time
-----------------------------------------------------------
  1 Evan Shealy            8 Withoutlimits          2:44.00
  2 Silas Means            7 Withoutlimits          3:04.00
  3 Saniyah Lee            7 Withoutlimits          3:26.00

                   Upper Grade 400m Run                    
===========================================================
    Name                  Yr Team                      Time
-----------------------------------------------------------
  1 Evan Shealy            8 Withoutlimits          1:09.00
  2 Saniyah Lee            7 Withoutlimits          1:32.00

                  Upper Grade 1 Mile Run                   
===========================================================
    Name                  Yr Team                      Time
-----------------------------------------------------------
  1 Evan Shealy            8 Withoutlimits          5:58.00