RaceTab 3 by MileSplit                                  Registered to: Ken Roach, CHC

           '17 Spring Running Series #4 - BJU Gville - 04/17/17 9:12:54 PM           
                       System.Data.DataRowView, Greenville, SC                       

                  1st-2nd Grade Boys 400 Meter                   
=================================================================
    Name                  Yr Team                      Time  Wind
-----------------------------------------------------------------
  1 Christopher Skelton   1- New Covenant Cavalie    1:42.0   NWI
  2 Henry Zgonc           1- Unattached              1:46.0   NWI
  3 Josiah Eavess         1- New Covenant Cavalie    1:49.0   NWI
  4 Chase McMahan         1- New Covenant Cavalie    1:51.0   NWI
  5 Caleb Byce            1- New Covenant Cavalie    1:52.0   NWI
  6 Jospeh Beherns        1- New Covenant Cavalie    1:58.0   NWI
  7 Levi Rivenbark        1- New Covenant Cavalie    2:00.0   NWI
  8 Braydon Smith         1- Bells Crossing          2:08.0   NWI
  9 Corbin Holdsworth     1- Withoutlimits           2:25.0   NWI

                  1st-2nd Grade Girls 400 Meter                  
=================================================================
    Name                  Yr Team                      Time  Wind
-----------------------------------------------------------------
  1 Jane Myers            1- Unattached              1:46.0   NWI
  2 Meredith Milford      1- New Covenant Cavalie    1:48.0   NWI
  3 Emie Wright           1- New Covenant Cavalie    1:51.0   NWI
  4 Savannah Beherns      1- New Covenant Cavalie    1:51.1   NWI
  5 Reese Rosinfeld       1- Unattached              1:54.0   NWI
  6 Linlee Keese          1- New Covenant Cavalie    1:58.0   NWI
  7 Emerson Canney        1- New Covenant Cavalie    2:00.0   NWI
  8 Caroline Mattox       1- New Covenant Cavalie    2:03.0   NWI
  9 Rowyn Johnson         1- New Covenant Cavalie    2:07.0   NWI

                  3th-4th Grade Boys 400 Meter                   
=================================================================
    Name                  Yr Team                      Time  Wind
-----------------------------------------------------------------
  1 Lincoln Council       3- Withoutlimits          1:23.00   NWI
  2 Townes Sconyers       3- New Covenant Cavalie   1:30.00   NWI
  3 Kenan George          3- Unattached             1:33.00   NWI
  4 Colin Myers           3- Unattached             1:38.00   NWI
  5 Ben Birch             5- Withoutlimits          1:38.10   NWI
  6 Luke Stephens         3- Electric City Youth    1:51.00   NWI
  7 Aiden Holdsworth      3- Withoutlimits          1:53.00   NWI
  8 Ryan Ellis            3- Electric City Youth    1:57.00   NWI
  9 Jackson Yount         3- Withoutlimits          1:59.00   NWI

                  3th-4th Grade Girls 400 Meter                  
=================================================================
    Name                  Yr Team                      Time  Wind
-----------------------------------------------------------------
  1 Siena Amos            3- Unattached             1:15.00   NWI
  2 Addison Canney        3- New Covenant Cavalie   1:47.00   NWI
  3 JoJo Croxton          4- Electric City Youth    1:49.00   NWI
  4 Delilah Doster        3- New Covenant Cavalie   1:54.00   NWI
  5 Lanee Jones           3- Electric City Youth    1:57.00   NWI
  6 Cadence Nelson        3- New Covenant Cavalie   2:01.00   NWI
  7 Charis Nelson         3- New Covenant Cavalie   2:02.00   NWI
  8 Stella Zgonc          3- Unattached             2:04.00   NWI

                  5th-6th Grade Boys 400 Meter                   
=================================================================
    Name                  Yr Team                      Time  Wind
-----------------------------------------------------------------
  1 Silas Means            7 Withoutlimits          1:15.00   NWI

                  5th-6th Grade Girls 400 Meter                  
=================================================================
    Name                  Yr Team                      Time  Wind
-----------------------------------------------------------------
  1 Zenubu Felder         5- Withoutlimits          1:22.00   NWI
  2 Arden Gray            5- Withoutlimits          1:23.00   NWI
  3 Reagan Cooke          5- Withoutlimits          1:24.00   NWI
  4 Lillian Clark         5- Withoutlimits          1:32.00   NWI
  5 Amelia Gray           5- Withoutlimits          1:35.00   NWI
  6 Bella Jordan          5- New Covenant Cavalie   1:41.00   NWI

                  1st-2nd Grade Boys 800 Meter                   
=================================================================
    Name                  Yr Team                      Time  Wind
-----------------------------------------------------------------
  1 Meece McCall          1- Withoutlimits           3:38.0   NWI
  2 Christopher Skelton   1- New Covenant Cavalie    3:48.0   NWI
  3 Jospeh Beherns        1- New Covenant Cavalie    3:52.0   NWI
  4 Henry Zgonc           1- Unattached              3:57.0   NWI
  5 Caleb Byce            1- New Covenant Cavalie    3:59.0   NWI
  6 Josiah Eavess         1- New Covenant Cavalie    4:02.0   NWI
  7 Chase McMahan         1- New Covenant Cavalie    4:16.0   NWI
  8 Levi Rivenbark        1- New Covenant Cavalie    4:16.1   NWI
  9 Corbin Holdsworth     1- Withoutlimits           5:07.0   NWI

                  1st-2nd Grade Girls 800 Meter                  
=================================================================
    Name                  Yr Team                      Time  Wind
-----------------------------------------------------------------
  1 Meredith Milford      1- New Covenant Cavalie    3:38.0   NWI
  2 Jane Myers            1- Unattached              3:38.1   NWI
  3 Savannah Beherns      1- New Covenant Cavalie    4:10.0   NWI
  4 Reese Rosinfeld       1- Unattached              4:18.0   NWI
  5 Emie Wright           1- New Covenant Cavalie    4:18.1   NWI
  6 Emerson Canney        1- New Covenant Cavalie    4:20.0   NWI
  7 Caroline Mattox       1- New Covenant Cavalie    4:28.0   NWI

                  3rd-4th Grade Boys 800 Meter                   
=================================================================
    Name                  Yr Team                      Time  Wind
-----------------------------------------------------------------
  1 Lincoln Council       3- Withoutlimits           3:03.0   NWI
  2 Townes Sconyers       3- New Covenant Cavalie    3:24.0   NWI
  3 Kenan George          3- Unattached              3:26.0   NWI
  4 Cody Seider           3- Withoutlimits           3:26.1   NWI
  5 Ben Birch             5- Withoutlimits           3:36.0   NWI
  6 Luke Stephens         3- Electric City Youth     4:09.0   NWI
  7 Aiden Holdsworth      3- Withoutlimits           4:17.0   NWI
  8 Jackson Yount         3- Withoutlimits           4:21.0   NWI

                  3rd-4th Grade Girls 800 Meter                  
=================================================================
    Name                  Yr Team                      Time  Wind
-----------------------------------------------------------------
  1 Kate Moore            3- New Covenant Cavalie    4:04.0   NWI
  2 JoJo Croxton          4- Electric City Youth     4:12.0   NWI
  3 Delilah Doster        3- New Covenant Cavalie    4:19.0   NWI
  4 Cadence Nelson        3- New Covenant Cavalie    4:21.0   NWI
  5 Addison Canney        3- New Covenant Cavalie    4:26.0   NWI
  6 Charis Nelson         3- New Covenant Cavalie    4:51.0   NWI

                  5th-6th Grade Boys 800 Meter                   
=================================================================
    Name                  Yr Team                      Time  Wind
-----------------------------------------------------------------
  1 Devin Council         5- Withoutlimits           2:55.0   NWI
  2 Silas Means            7 Withoutlimits           3:01.0   NWI
  3 Griffin Hopper        5- Electric City Youth     3:32.0   NWI

                  5th-6th Grade Girls 800 Meter                  
=================================================================
    Name                  Yr Team                      Time  Wind
-----------------------------------------------------------------
  1 Kennedy Roush         5- Withoutlimits           3:08.0   NWI
  2 Zenubu Felder         5- Withoutlimits           3:10.0   NWI
  3 Arden Gray            5- Withoutlimits           3:13.0   NWI
  4 Reagan Cooke          5- Withoutlimits           3:18.0   NWI
  5 Amelia Gray           5- Withoutlimits           3:39.0   NWI
  6 Lillian Clark         5- Withoutlimits           3:45.0   NWI

                  1st-2nd Grade Boys 1 Mile Run                  
=================================================================
    Name                  Yr Team                      Time  Wind
-----------------------------------------------------------------
  1 Meece McCall          1- Withoutlimits          8:27.00   NWI

                    3rd-4th Grade Boys 1 Mile                    
=================================================================
    Name                  Yr Team                      Time  Wind
-----------------------------------------------------------------
  1 Lincoln Council       3- Withoutlimits           6:37.0   NWI
  2 Zane George           3- Unattached              7:22.0   NWI
  3 Cody Seider           3- Withoutlimits           7:26.0   NWI
  4 Kenan George          3- Unattached              7:33.0   NWI
  5 Ryan Ellis            3- Electric City Youth     8:27.0   NWI

                   3rd-4th Grade Girls 1 Mile                    
=================================================================
    Name                  Yr Team                      Time  Wind
-----------------------------------------------------------------
  1 Kate Myers            3- Unattached              6:37.0   NWI

                    5th-6th Grade Boys 1 Mile                    
=================================================================
    Name                  Yr Team                      Time  Wind
-----------------------------------------------------------------
  1 Devin Council         5- Withoutlimits           6:10.0   NWI
  2 Gideon George         5- Unattached              6:38.0   NWI
  3 Griffin Hopper        5- Electric City Youth     7:36.0   NWI

                   5th-6th Grade Girls 1 Mile                    
=================================================================
    Name                  Yr Team                      Time  Wind
-----------------------------------------------------------------
  1 Kennedy Roush         5- Withoutlimits           6:31.0   NWI

                   Upper Grade 800m Run                    
===========================================================
    Name                  Yr Team                      Time
-----------------------------------------------------------
  1 Evan Shealy            8 Withoutlimits          2:44.00
  2 Silas Means            7 Withoutlimits          3:04.00
  3 Saniyah Lee            7 Withoutlimits          3:26.00

                   Upper Grade 400m Run                    
===========================================================
    Name                  Yr Team                      Time
-----------------------------------------------------------
  1 Evan Shealy            8 Withoutlimits          1:09.00
  2 Saniyah Lee            7 Withoutlimits          1:32.00

                  Upper Grade 1 Mile Run                   
===========================================================
    Name                  Yr Team                      Time
-----------------------------------------------------------
  1 Evan Shealy            8 Withoutlimits          5:58.00